KING VALI CORLEONE
KUSH JAM UN
Unmute

Rreth meje

PRINCVALENTINO CORLEONE njihet ne ter Globin, eshte i veqant ne te gjitha aspektet, sa qe edhte ata te tjeret qe mirren me show biz, PRINCVALENTINO’n e kan Idoll. Njerzit apo Populli e quajn KING – PRINC – MBRET. CORLEONE ne jeten e ti eshte i provuar dhe  i ka perjetu te gjitha gjerat Me Te Bukurat ne Glob dhe te Gjitha Gjerat me te Rrëzikshmet ne Glob. eshte i thirrun dhe per Filma nga Comanit Filmike te Hollywood’it . PRINCVALENTINO CORLEONE Ben fhe House Music Interenational, Dhe ne vitin 2000 ka muzika me klip progesional te zhandrrit Rap, por Me House ter jeten e ka kalu.

👑 - OK - Ky Quhet *****BANDITO CORLEONE***** Nënë dhe Baba i Ka Champion Europe, D.M.TH Ky Ta Mbyt edhe Pumën.. Raca Kuptohet më Dangeros në Glob - Dogo Argentina ...

View on Facebook

OK - Ja Pse Kosova është Shteti më i Varfër nē Europe, dhe i Dyti në Botë mbas Afrikes: Kur Gjelozia ta Ndal Frymarrjen, Pastaj Shiqojn se si ti Bëjm KING'it diqka Keq, Disa Persona të Kategoris Zero, që Un Nuk Kam tē Bëjē Asgjë me Kompanit e Kësaj Familjes në Kosovë, dhe Nga Inati Madh, apo Gjelozi Extreme, MUA MË KAN BLLOKU KONTO NUMRAT E BANKAV NË KOSOVË, Kinse Po Shiqojn që Mos i Pansa ik Un Tatimit, a Prokuroria dhe 2 Eksperta Special Kan Thënë se, PRINCVALENTINO CORLEONE Asgjë Nuk ka tē Bëj me Këtë Gjë. DMTH kta të ATK's nga Inati, dhe do të Tjer, PASURIN TIME QË KAM
NË KOSOVË SHUM ME VLERA TĒ MËDHA, SHUM MILJONSHE, Më Kan Blloku Kinse për 35mi €... Kinse Deri sa të Dalim në Gjygj.. Pë Këtë edhe Shum Gjëra Tjera, Mua ITALIA më Ka Thënë Mos Shko nē Kosovë se Paku 3 Vite, sepse e Din Ata Pse OK.. Për Këto Gjëra të Ndryshme, Po Ikin Rinia nga Kosova..sepse është njē Vend ku BOTËS i Vjen Gjynah, dhe se si është Ifektu Shumica Popullit... Por Un i Them këtyre të ATK's kështu: me këtë qka keni bē vetëm jeni tu ma marr n'g'... A Po Mendoni që MBRETIN po e Leni Pa Pare aa, eeyy PinkiWinkat, SICILIA Mbjen PARE ME THAS O MIKRROBA... Jav Blej Krejt Qka Keni, edhe Ju Dërgoj në Shqipëri n'pllazh, n'shatora ju qes.. Por Ata Nga SHqipëria Nuk Ju Dojn, edhe Juv Qesin n'Deri në Peshkaqena. Joo eeyy nuk Mundeni me Blloku MBRETIN o Lapera... Turp n...n'p.... Jav q.... Kategori e Ndyer.. Por Thash të Jav Them edhe Diqka, Keni Zemrën e ligë, Për Me Dal me Pushka.. Ftyr me Ftyr, se e Dini Ju Mir që Zall apo Pluhur Juv Boj.. Por Mos më Shtini se Me Dasht, Juv Paloj Rend.. Ju Vjen si Prej Marsit.. Mo CROCODIL'in dhe SICILIN Mos e Nguc ka Goja.. Moo hhëë!!
I LOVE ALBANIA
*****THE KING VALI CORLEONE*****
...

View on Facebook

Jo Brree, qy'qyy, hhëë, Diqka m'lajmruan që Kan Sha, në Foton më Posht. ee'eeyy A i Mirr a i Keq, ju PiliMili, Kush Pot Pyet Brree, Pyete Atë që e Doni Mas Shumti N'jet, ose Motreen Pyete, Mu Mquajn KING, Qysh Herët me Kohen, Jav Kum Hyp Ato Ketu, Siq po i Shiqoni Keto Crocodillkat, edhe Ato qka i Leni n'Shpi Jav Kam Hyp, edhe Jav Hypi Kur të Doni, edhe Jav Zhtrypi Plus OK, Ju e Dini ma Mirr Këto OK.. Moree PinkiWinki ps'ppss..Plus Kur Jeni mas Rreziki, e Përmendi Emrin Tim, dhe Pshtoni, Moree Jemi në Dioni për Kto Elemente.. Me Vdek, edhe Mu Quu, edhe Kthehu 1500Vite Mbapa, Prej Fisit Tend, Nuk Ka Pas Kesi qe POPULLI E QUAJN KING,,a e Dini Pse, ëëhh sepse PERËNDIA Nuk Jav Jep, sepse Jeni të Ndyer, dhe të Lig, e Tasht Hapni ata Syt Djallzor, Scusa a Bon me Ju Pshurr N'Ftyr hhëë?
Ky MSG Shkon Speshëll, Për Ata dhe Ato që Jan Teprica të Tokës, Kuptohet..
*****THE KING VALI CORLEONE*****
...

View on Facebook

*****THE KING VALI CORLEONE***** ...

View on Facebook

.. .. .. ...

View on Facebook

Audio/Video

Foto

Kontakti

  • Mob: +38649 444 444
  • Fanpage : https://www.facebook.com/KingValiCorleoneofficial