KING VALI CORLEONE
KUSH JAM UN
Unmute

Rreth meje

PRINCVALENTINO CORLEONE njihet ne ter Globin, eshte i veqant ne te gjitha aspektet, sa qe edhte ata te tjeret qe mirren me show biz, PRINCVALENTINO’n e kan Idoll. Njerzit apo Populli e quajn KING – PRINC – MBRET. CORLEONE ne jeten e ti eshte i provuar dhe  i ka perjetu te gjitha gjerat Me Te Bukurat ne Glob dhe te Gjitha Gjerat me te Rrëzikshmet ne Glob. eshte i thirrun dhe per Filma nga Comanit Filmike te Hollywood’it . PRINCVALENTINO CORLEONE Ben fhe House Music Interenational, Dhe ne vitin 2000 ka muzika me klip progesional te zhandrrit Rap, por Me House ter jeten e ka kalu.

Ciao
Google Translate
Ma Ka Ardh Një Informacion Shum i Sakt nga Milano, Që Njëra nga *Top 5*, Nga Kompanit më të Mira, dhe më të Njohura të Botës, Për Fashion *****VALENTINO***** - Merr Nga FanPage
KING VALI Corleone OFFICIAL - Gjërat - Si Ngjyrat - Dizajn - Tatto Etj... Qka Postoj Un! Mundeni mi Shiqu Datat e Postimeve të VALENTINO - dhe Postimeve të MIA. Informacioni Ka Ardh nga Dikush nga Kompania.... GRAZIE VALENTINO - - RISPETTO
*****PRINCVALENTINO CORLEONE*****
...

View on Facebook

*****SHOW BIZ - 2015 - V.I.P INTERNATIONAL*****
Google Translate
Do Të Ket Gjëra New!! Në House Music, për Kohët që do të Vin të Nxehta, Pranver - Ver!! Spot Klip, pêr TV e Europes, dhe më Gjërë, dhe ato Shqiptare. Music - Spot - Photo - edhe Shum Gjëra Extreme..!! Do Të Ndiheni Hot, dhe Firee, në të Gjitha Tripat dhe Meny't e Juaja OK. Më Keni Thënë qe sa Kohë, që të Jem në TV Live OK. Do të Jem në 3 TV Shqipatre për Ju, ëëhh' ee'eeyy Tasht Nvaret nga Ata Gazetart, qfar Pyetje më Bêjn hëë!! Kam Refuzu Deri Tasht TV etj, sepse nuk ka Kuptim KING'i mu Shfaq në TV Shpesh, Kuptohet Kjo.. Grazie - Thank You - Danke Shon - Merci....
Dhe me Këtë Shkrim Ju Them, që Nuk Mundem me Ardh në Party, në Mars Bern CH, sepse jam Busy me do Gjëra Mat Rëndësishme, dhe po Bëjm Chill Brre OK. Sorry Shkurt po ju Tregoj, po Pritoj Brree OK..
BIG LOVE FOR ALL - RESPECT FOR ALL CLUBS OF EUROPE
*****PRINCVALENTINO CORLEONE*****
...

View on Facebook

Për Qenin që Quhet BISHA - Që është Champion Europe - Kujdes nëse Ecni Afër Rezindencës - Sepse Bisha Nëse Ju Vëren, që Bëni Ndonjë Lëvizje Palidhje - MUNDET DHE ME KËRCY MURIN, DHE PASTAJ HH, DIHEM MËË. DHE SHENJAT NË DYER JAN VENDOSUR... KY E KA MBYT DHE PUMËN, DHE MUNDENI ME SHIQU DHE NË INTRERNET!! 5KG MISH TË GJALL E KA PATJETËR MI NGRËN N'DITE. - eeyy ps'ppss Welcome ha ha ha
*****PRINCVALENTINO CORLEONE*****
...

View on Facebook

Ciao -- PAQ dhe DASHURI per te GJITHE -- BIG LOVE FOR ALL - lexoni dhe nje Status Pak me Posht!! *****PRINCVALENTINO CORLEONE***** ...

View on Facebook

Ciao - Mbrëm më ka Mbrri, Qeni që është CHAMPION për Europe!! Ky Ka bë LUFT dhe Me Tigër Puma, dhe e ka Mbyt!! Kjo Bish është dhe në Google, që e ka Mbyt Pumën!! Raca Plus është Dog Argentino, Por Original Argentino, Kokën e ka sa nje Luanesh, a Trupin e ka, sa një Tiger!! Por Kur e Futën në Oborr të Rezidencës, ishin dhe 8 Persona dhe ishte i Lidhur me Rryp, nga Lukura e Krokodillit!! dhe Un ju Afrova Para se mu qu në BOX të Rezidencës, dhe më SULMOJ aq Shpejt, por Aftësit e mia, dhe Refleksat, apo Shpejtsin e kam pas jasht Normales Besonum Please, sa që jan Befasu dhe Ata Njerz që ishin Aty.. Por Pastaj u Mendova që tja jap një Breshërir Plumbash, Por Ata mu Lutën që JO KING, Sepse Teritorin për Momentin është i Panjohur për Të. Derisa ta Mëson këtë teritor të Rezidences!! kush mendon që ka ndonjë Qen, të Fort, Le ta Bjen, Vetëm me Bast mbi 100mi€, Hy, dhe me Sekonda, apo Minuta, do i Tregoj që ta bën Sallat!! ndoshta dikush ka pa Dog Argentina, Por Nuk Ka Pa ande Argentina Champion Live, Koka sa e Luaneshês!! FALEMINDERIT SPITALIT, QË QUHET AMBULANTA. SA QË AQ MIR, DHE AQ SHUM JAN KUJDES PËR DORËN TIME,HHMMM BRAVO, dhe Doktorat Bêrtitën qka ka Ndodh KING'IIINN, DHE SHUM DASHURI PË TA. JU LUTEM SHUM, JU QË MENDONI MU AFRU AFËR MURIT TË REZIDENCËS, EDHE PSE KA SECURITY, DHE SKUADRA, POR NËSE ËSHTË LËSHUAR NË KOPSHT TË REZIDENCËS, SA MA LARG MURIT, SE E KCEN DHE ATË, ME U BË PAK DIQKA NERZOZ. JU LUTEM MOS U AFRONI SEPSE KJO BISH ËSHTË VRASËSE, PËR NJERZT E PANJOHUR!! KJO MBYT PUMËN EEYY Etj, PLEASE BESONUM, Sa Ma Larg TII!!!! QMIMI I KËTI KA KUSHTUAR 17mi€... dhe Quhet
*****BISHA CORLEONE*****
...

View on Facebook

Audio/Video

Foto

Kontakti

  • Mob: +38649 444 444
  • Fanpage : https://www.facebook.com/KingValiCorleoneofficial